Jaké masáže nabízím

ODPOČINKOVÉ UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽE (pro ženy i muže)

Jemné masáže, během nichž si můžete dopřát prostor pro relaxaci těla i mysli. Masáž má svůj specifický postup, kdy začínám tlakovým uvolněním v oblasti zad a nohou (akupresurní dráha ledvin a močového měchýře) a tato fáze pomáhá postupnému zklidnění a uvědomění si svého těla. Poté se věnuji masáži v oblasti obličeje, dekoltu, šíje a hlavy, která vaši relaxaci ještě prohloubí. Pro masáž obličeje používám kvalitní masážní bio oleje zn. Weleda a masáž je zároveň také masáží kosmetickou. V oblasti hlavy pak opět používám techniky uvolnění tlakových bodů a zvýšenou pozornost věnuji také masírování oblasti krční páteře a šíje.

Cena masáže:

Základní masáž

Tuto zkrácenou verzi odpočinkové masáže nabízím pouze pro návštěvníky Wellness centra Ariva a je možné ji absolvovat například po některém ze zdravotních cvičení, které centrum Ariva nabízí (jóga, pilates apod.) nebo jako doplněk pro návštěvníky vířivky a infrasauny. Podle dohody se zaměřuji více buď na celkové uvolnění zad a nohou nebo na kosmetickou masáž obličeje, šíje a dekoltu. Masáž je vhodná také pro páry, které navštíví vířivku a rádi si dopřejí další možnosti hýčkání a relaxace.

Cena masáže:

TLAKOVÉ MASÁŽE SHIATSU

Během práce s klientem vycházím z učení školy Osho divine healing art (Oshovo umění božského uzdravování). Ošetření zahrnuje uvolnění celého těla, při kterém pracuji na energetických drahách tzv. meridiánech a vycházím z konceptů shiatsu masáže a reflexologie. Masáž provádím buď v upravené verzi na masážním lehátku nebo na zemi na speciální masážní podložce - futonu. Masáž je možné provádět i přes oblečení, a proto doporučji donést si na převlečení pohodlný volný oděv.

Cena masáže: 600 Kč/hod

© 2016 Lenka Drobotun
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!